miercuri, noiembrie 25
Shadow

Contact

Primăria Rădăuți, Strada: Piața Unirii Nr. 2; Judet: Suceava; Cod Postal: 725400

Telefon: (+40) 0230-561.140; Fax: (+40) 0230 564 703; E-mail: secretariat@primariaradauti.ro, relatiipublice@primariaradauti.ro;

Program de lucru: Luni – Vineri, orele 08:00 – 16:00

Audiențe:

Program:

  • Primar: Loghin Bogdan-Andrei – Miercuri – 10:00 – 12:00
  • Viceprimar: Tarevici Cezar-Ciprian — Miercuri 12:00 – 14:00
  • Secretar: Marinică Sofroni – Joi 10:00 – 12:00;

Înscrierea se face pe bază de cerere scrisă, depusă cu cel puțin o zi lucrătoare înainte, la Registratura Primăriei Municipiului Rădăuți.

Model de cerere:   

Relații cu publicul (petiții / solicitării informații Legea nr. 544/2001) : Corneliu Cîrdeiu si Radu-Gheorghe Munteanu

Email: relatiipublice@primariaradauti.ro

Model reclamație administrativa click aici

Formular tip cerere de informatii de interes public click aici

Localizare:

Date de contact ale structurilor Primăriei:

StructurăE-mailTelefonProgram de lucru
Relații cu publicul (petiții / solicitării informații Legea nr. 544/2001)relatiipublice@primariaradauti.ro0230 561 140luni- vineri : 08:00 - 16:00
Serviciul Contabilitatecontabilitate@primariaradauti.ro0230/56.11.40, interior 206
Serviciul Juridicjuridic@primariaradauti.ro0230/56.11.40, interior 215
Serviciul Impozite și Taxeimpozite@primariaradauti.ro0230565567
Serviciul Urbanismurbanism@primariaradauti.ro0230/56.11.40, interior 219, 220luni – vineri: 08.00 – 16.00
Compartimentul Stare Civilăstarecivila@primariaradauti.ro0230/56.69.00luni – vineri: 08.00 – 16.00
Compartimentul Evidență a Persoanelor0230 567 301L,M,M,J,V: 08.00 – 16.00
Compartimentul Registrul Agricolregistruagricol@primariaradauti.ro0230.56.11.40, interior 205
Compartimentul protectie civila si SUprotectiecivila@primariaradauti.ro0755/155.403
0755/155.421
Compartimentul Autorizare Comercialacomercial@primariaradauti.ro0230/56.11.40, interior 213
Cititor de text Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support