joi, decembrie 9
Shadow

Date de contact – Consilieri Locali

Rate this post
Nr. crt.Nume si PrenumeAdresa de E-mailNumar de telefon
1Airinei Cristinakristynn_a@yahoo.com0722.458.858
2Calenciuc Anca-Elenacalenciuc_anca@yahoo.com
3Doroscan Florin-Constantinfdoroscan@gmail.com0744.848.138
4Jecalo Adi-Gheorghitaadijekalo@yahoo.com0742.427.260
5Luchian Constantin0744.508.199
6Martinescu Paul-Tudorpaul.martinescu@yahoo.com0745.368.184
7Mitrofan Ionelionel.mitrofan@yahoo.com 0723.244.490
8Nanu Lucian-Mihai 
9Nichiforiuc Cristina-Nicoletacristina_nichiforiuc@yahoo.com
10Nicolau Bogdan-Adrianagentie@yahoo.com
11Olarean Aurelolareanaurel2@gmail.com
12Onica Marius-Nicolaeonica.marius@gmail.com
13Preda Florin-Mirelpredaflorin91@yahoo.com0787.886.725
14Simota Gheorghegheorghe_simota@yahoo.com0755.149.300
15Tatar Nistornistor_tatar@yahoo.com0736.356.130 
16Tibeica Silviu-Catalintibeica.silviu.catalin@protonmail.com0736.655.521
17Tiron Wernerwernertiron@yahoo.com 0742766042
18Tarevici Ciprian-Cezartarevici.ciprian@yahoo.com
19Vasiloschi Iulian-Teodorivasiloschi@yahoo.com 0752.336.791

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Cititor de text Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support